Požární signalizace : Požární ústředny SCHRACK SECONET - Integral


This is an example for an image

This is an example for an imageThis is an example for an imageodděleniThis is an example for an image


This is an example for an image

odděleniThis is an example for an imageThis is an example for an imageodděleni
¨


This is an example for an image

Provedení a používání ústředen odpovídá příslušným regionálním normám a je v souladu s evropskou normou EN 54.odděleni


This is an example for an image

BMZ Integral

p> je modulární ústředna elektrické požární signalizace s možností propojení až 16 ústředen. Každá z těchto ústředen je v samostatné skříni s vlastním napájecím zdrojem včetně záložních akumulátorů, do které mohou být připojeny jednotlivé detektory a ovládací prvky (např. externí panely), panely OPPO, tiskárny apod. Pro zvýšenou bezpečnost a spolehlivost jsou všechny prvky osazeny duplicitně (plná redundance). Také propojení mezi jednotlivými podústřednami je provedeno dvojitým kruhovým vedením, takže celý systém zůstává plně funkční i v případě přerušení tří propojovacích kabelů. Programování jednotlivých ústředen se provádí z PC (notebooku). Ovládací a zobrazovací panely se dodávají v 16-ti jazykových provedeních dle přání zákazníka.


odděleni


This is an example for an image

BMZ Integral C

je kompaktní požární ústředna pro střední a malé objekty. Je možné propojit 1 až 16 dílčích ústředen. Každá dílčí ústředna je vybavena 2 kruhovými linkami pro připojení až 256 prvků, 2 kontrolovanými a 6 reléovými výstupy 230V/3A, ovládacím panelem a protokolovou tiskárnou (volitelně bez tiskárny). Ústřednu lze rozšířit o další 2 kruhové linky pomocí karty B4-DAI2 (ústřednu pak nelze propojit do sítě ústředen, kartou B4-USI). Ústředna BMZ Integral C může být propojena s ústřednami BMZ Integral do kruhové sítě jako dílčí ústředna. Síťové propojení lze na větší vzdálenosti realizovat pomocí modemů. K ústředně je možné připojit externí tiskárnu. Programování je prováděno pomocí servisního notebooku. Ovládací panely jsou dodávány (včetně textů zobrazovaných na displeji) v 16-ti jazykových variantách dle přání zákazníka.


odděleni


This is an example for an image

BMZ Integral C1

je kompaktní požární ústředna pro střední a malé objekty. Ústřednu není možné dále propojit s dalšími dílčími ustřednami. Každá ústředna je vybavena 1 kruhovou linkou pro připojení až 128 prvků, 2 kontrolovanými výstupy 24V/1,5A, ovládacím panelem a protokolovou tiskárnou (volitelně bez tiskárny). Ústředna BMZ Integral C1 je dále nerozšiřitelná. Nelze doplnit ani kartu kruhových vedení, ani kartu sériových rozhraní. Programování je prováděno pomocí servisního notebooku. Ovládací panely jsou dodávány (včetně textů zobrazovaných na displeji) v 16-ti jazykových variantách dle přání zákazníka. Na ústředny Integral C1 není možné připojit "high end" ovládací panel.
odděleni


This is an example for an image


Externí ovládací panel MMI CIP

lze připojit k požárním ústřednám Integral a Integral C. Obsahuje membránovou klávesnici, 4-řádkový LC-Display, klíčový spínač a ovládací modul. Na dílčí ústředny BMZ Integral, Integral C lze připojit pomocí společné datové sběrnice (MMI-BUS) až 8 ovládacích panelů. Ovládací panely jsou dodávány (včetně textů zobrazovaných na displeji) v 16-ti jazykových variantách dle přání zákazníka. Maximální délka datové sběrnice je 1200 m.
odděleni

Externí ovládací panel MMI CPP

odpovídá ve všech parametrech a funkcích provedení MMI CIP a je navíc vybaven interní protokolovou tiskárnou. Jediným omezením oproti panelu MMI-CIP je možnost připojení maximálně 3ks panelů MMI-CPP na jednu sběrnici MMI-BUS.
This is an example for an image

High-End ovládací panel

Integral High-End ovládací panel je novou generací zobrazovacích panelů pro ústředny Integral. Panel má barevný LCD displej, který umožňuje zobrazení rozsáhlejších textových popisů, zobrazení více stavových hlášení bez nutnosti posunu v roletovém menu a komfortnejší ovládání včetně volitelných tlačítek.Panel se připojuje na MMI-BUS řady F a vyšší (karty B5-BAF a vyšší) a je určen pro připojení pouze k ústřednám Integral


Rozměry (v x š x h): 230 x 445 x 35 mm příp. 360 x 445 x 45 mm (s tiskárnou).

odděleni


This is an example for an image

SLZ/BLZ Integral

je modulární kombinovaná ústředna stabilního hasícího zařízení a elektrické požární signalizace s možností propojení až 16 ústředen. Každá z těchto ústředen je v samostatné skříni s vlastním napájecím zdrojem včetně záložních akumulátorů, do které mohou být připojeny jednotlivé detektory a ovládací prvky (např. externí panely), panely OPPO, tiskárny apod. Pro zvýšenou bezpečnost a spolehlivost jsou všechny prvky osazeny duplicitně (plná redundance). Ústředny se dodávají ve třech variantách - s panelem pro 4 zóny hašení (s tiskárnou), s panelem pro 8 zón hašené (vždy bez tiskárny) nebo slepá skříň (black box). Také propojení mezi jednotlivými podústřednami je provedeno dvojitým kruhovým vedením, takže celý systém zůstává plně funkční i v případě přerušení tří propojovacích kabelů. Programování jednotlivých ústředen se provádí z PC (notebooku). Ovládací a zobrazovací panely se dodávají v 16-ti jazykových provedeních dle přání zákazníka

Technická data (platí pro každou podústřednu)
Kruhová technologie : až 2048 prvků
Monologová technologie : až 64 hlásičů na smyčce
Napájecí napětí : 230V ~
Nouzové napájení : 2 x 12V/38Ah z akumulátorů - 72 hodin provozu
z toho 1/2hodiny v poplachu
Pracovní teplota : 0°C až +40°C
Barva : červená RAL3000
Rozměry : 600 x 445 x 225 mm (V x Š x H)

odděleni


This is an example for an image

BLZ/SLZ Integral C

BLZ/SLZ Integral C s interním ovládacím panelem, vestavěným tablem pro 1 zónu hašení a síťovým zdrojeme B4-PSU3. Ovládací panel se dodává v různých jazykových mutacích dle objednávky.

Ústředna může pracovat ve dvou režimech:
1) podle ČSN EN 12094-1 elektrické řídící a zpožďovací zařízení pro ovládání stabilního hasícího zařízení (SHZ).

2) kombinace ústředny elektrické požární signalizace podle ČSN EN 54-2 a 54-4 a elektrického řídícího a zpožďovacího zařízení pro systémy SHZ podle ČSN EN 12094-
odděleni