Telefonní systém pro jednotnou komunikaci Mitel MiVoice Office 400


Telefonní systémy pro jednotnou komunikaci od společnosti Mitel MiVoice Office 400

Office 400

Mitel MiVoice Office 400

IP komunikační systém Mitel MiVoice Office 400 od předního světového výrobce systému pro Unified Communications společnosti Mitel vám umožní zvolit si libovolnou kombinaci analogových, digitálních, mobilních a IP poboček, nebo i přechod na čisté IP řešení založené na protokolu SIP. Mitel MiVoice Office 400 zahrnuje kromě TDM a IP telefonie také další služby jako e-mail, chat, video hovory, informace o přítomnosti a integraci s Microsoft Skype for Business.

Mitel MiVoice Office 400 v jediném zařízení integruje telefonní server, Media Gateways a zabudovaný aplikační server. Mitel MiVoice 400 tak mimo jiné umožňuje integraci komunikačních služeb, jako je volání, e-mail, chat, video, podpora spolupráce, informace o přítomnosti a CTI (Computer Telephony Integration). Díky předinstalovanému aplikačnímu serveru Windows Server 2012 řešení významně zjednodušuje konfiguraci jednotlivých služeb.

Řada řady Mitel MiVoice 400 má k dispozici plnou škálu funkcí mobility. Lze k ní připojit DECT telefony jak na bázi TDM, tak na bázi SIP. Pro podporu zaměstnanců pracujících často mimo společnost nabízí Mitel profesionální řešení postavené na konvergenci fixních a mobilních sítí (Fixed Mobile Convergence – FMC). Prostřednictvím mobilního klienta Mitel je možné integrovat mobilní telefon do podnikového komunikačního systému a díky tomu získává všechny obvyklé systémové funkce. Řešení řady MiVoice Office 400 poskytuje rozhraní k otevřenému standardnímu protokolu KNX, díky kterému jej lze integrovat do automatizovaného systému budov. Bez ohledu na to, zda se jedná o regulaci klimatu, tlumení osvětlení, otevírání dveří či ovládání žaluzií, všechny systémy budovy lze pohodlně obsluhovat ze stolního telefonu, telefonu DECT nebo dokonce z mobilního telefonu.

Office 400Nečastěji využívané možnosti nasazení telefonního systému Mitel MiVoice Office 400

Office 400