Videokonference PolycomThis is an example for an image

V dnešním uspěchaném a internetem poháněném světě je schopnost komunikace a spolupráce na dálku v reálném čase klíčovým prvkem k úspěchu každé organizace. Jako vedoucí dodavatel v oblasti hlasových, obrazových, datových a webových řešení pomáháme lidem prostřednictvím naší vyspělé konferenční technologie zvyšovat produktivitu práce a efektivněji spolupracovat napříč různým síťovým prostředím odkudkoli na zemi. I to jsou důvody, proč stále více organizací po celém světě používá konferenční systémy Polycom.

This is an example for an image


This is an example for an image

Jako zdroj informací posloužila studie Wainhouse z roku 2012 nazvaná The Real Benefits of Video. Celkem se průzkumu zúčastnilo 4 737 odborníků z celého světa. Jejich názory a odpovědi potvrdily, že videokonference zásadně mění způsob, jakým organizace budují své konkurenční výhody.
Používání moderních videokonferenčních systémů s sebou přináší zásadní část přirozené mezilidské komunikace, která u jiných komunikačních nástrojů, jako je telefon, email, chat, sms nebo běžné web konference, zcela chybí.

Co tvoří přirozenou mezilidskou komunikaci a jaké její složky poskytuje pouze používání videokonferencí?

This is an example for an image


Mobilní telefony a tablety

Polycom® RealPresence® Mobile

Popularita mobilních telefonů a tabletů neustále roste. S tímto trendem se také zvyšuje počet uživatelů, který využívá sofistikované komunikační služby a nástroje v situacích, kdy to dříve nebylo možné. Jedním z takových nástrojů pro mobilní zařízení s operačními systémy Apple IOS nebo Android je i aplikace Polycom RealPresence Mobile. Jde o software pro videokonferenční volání, díky kterému mohou jeho uživatelé spolupracovat se svými kolegy v reálném čase kdykoliv a bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Stejně jako ostatní produkty z portfolia platformy Polycom RealPresence, je i aplikace Polycom RealPresence Mobile postavená na průmyslových standardech. To z ní dělá universální a vůči produktům a aplikacím třetích stran kompatibilní a otevřené řešení. Použité patentované technologie jako Polycom® Constant Clarity™, Polycom® SmartPairing™, Polycom® RealPresence® CloudAXIS™ a další dělají z této aplikace unikátní řešení nejen z pohledu nabízených funkcí, ale také z pohledu kvality hlasu, obrazu a sdílených dokumentů.

Vlastnosti a funkce aplikace Polycom RealPresence Mobile

SmartPairing™ - patentovaná technologie pro aplikaci Polycom RealPresence® Mobile


 

Volání na PC

Polycom® RealPresence® Desktop

Polycom RealPresence Desktop je software pro videokonferenční volání na PC. Je dostupný ve verzi pro operační systémy Microsoft Windows nebo Apple Mac OS. Svým uživatelům přináší prémiovou kvalitu video hovorů doprovázenou vysokou úrovní zabezpečení dle posledních podnikových standardů. Nejnovější verze této aplikace má zásadně inovovaný design uživatelského rozhraní, které bylo vytvořené s co největším důrazem na přehlednost a jednoduchost používání. Uživatelské rozhraní je navíc sjednocené s ostatními aplikacemi a produkty z portfolia platformy Polycom RealPresence, takže uživatel při přechodu na jiné řešení není obtěžovaný potřebou uživatelského zaškolení. Videokonferenční volání v kombinaci s prací na PC a sdílením dokumentů nebylo nikdy tak jednoduché a přehledné jako nyní s aplikací Polycom RealPresence Desktop. Díky jedinečným patentovaným funkcím a nejmodernějším technologiím je dosažená kvalita na mnohem vyšší úrovni, než je tomu u jiných videokonferenčních řešení.

Vlastnosti aplikace Polycom® RealPresence® Desktop


 

Konferenční místnosti

Polycom® RealPresence® Group

RePolycom RealPresence Group je nová generace high-end videokonferenčních terminálů. Představuje nejpokročilejší řešení na trhu pro multimediální komunikaci a spolupráci na dálku ve skupinách. Všechny tři terminály řady Group (modely 300, 500 a 700) jsou do posledního detailu promyšlené a navržené tak, aby se dokázali přizpůsobit nejrůznějším požadavkům zákazníků na jejich specifické místnosti a pracoviště. Jak už bývá u Polycomu zvykem, tak i systémy řady Group sebou přináší celou řadu novinek, které se objevují na trhu vůbec poprvé. Více jak 20 leté zkušenosti a vývoj s jasnou vizí do budoucna pomohli vytvořit řešení, které v sobě spojuje nejmodernější technologie s unikátními patentovanými funkcemi. To vše je zabalené ve výkonném hardware. Produktová řada Group ukazuje ve srovnání s konkurencí své nadstandardní kvality a potvrzuje tak výsadní postavení společnosti Polycom na světovém trhu v oblasti multimediální podnikové komunikace.

Vlastnosti systémů Polycom řady Group


 

Cloud služby

VideoAll - virtuální multipointní konferenční místnosti

VideoAll je služba poskytující virtuální konferenční místnosti, které umožňují spojení více lokalit / účastníků současně. Samozřejmostí je přenos hlasu, obrazu a sdílných dokumentů.

Vlastnosti služby VideoAll a její výhody oproti jiným multipointním řešení

VideoGo - videokonferenční volání pro váš mobil, tablet, PC a HW video terminál formou služby 

VideoGo přináší videokonference pro váš mobilní telefon, tablet, PC a hardware terminál formou služby. Vše je založné na nejmodernější technologii z dílny Polycomu. Pokud potřebujete nástroj pro práci v pohybu a na cestách, máme pro vás jednotný účet pro váš mobilní telefon, tablet a PC. Pro váš hardware video terminál pak máme universální účet přinášející služby technologie, které jsou jinak dostupné pouze zákazníkům vybaveným komplexní video infrastrukturou.

Vlastnosti a výhody služby VideoGo


 

Cloud AXIS a web konference

Polycom Cloud AXIS

Zahajte váš video hovor okamžitě s kýmkoliv a bez ohledu na to jestli má vzdálený účastník pouze mobilní telefon, tablet nebo PC s webovým prohlížečem nebo se chce připojit použitím komfortního telepresenčního systému.